ALFA Drošība Groups
Diennakts tālrunis:
654 215 66 / 29 666 882
  Par kompāniju
Par kompāniju
 "ALFA DROŠĪBA GROUPS" personāls sastāv no kvalificētiem un pieredzējušiem speciālistiem, kuri spēj sniegt pakalpojumus kvalitatīvi un īsā laikā. Vairākums no tiem ir ar milzīgu darba pieredzi policijas struktūrās, it īpaši, Valsts drošības dienesta apakšgrupās. 

 

Mūsu uzņēmumam ir visas nepieciešamās licences, kas nepieciešamas apsardzes pakalpojumu sniegšanai, kā arī visas atļaujas savas darbības īstenošanai. Drošības, pieejas un videonovērošanas sistēmas, kuras uzstāda mūsu uzņēmums, ir nokomplektētas ar visu nepieciešamo dokumentāciju. 

 

Mēs strādājam saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem. Objekta apsardzes organizācija atšķiras ar savu uzticamību klientu drošības nodrošināšanā. Šīs prerogatīvas tiek pozicionētas augstāk par dažadām konkurējošām domstarpībām un ir visa uzņēmuma  prioritāri virzieni. 

 

«ALFA DROŠĪBA GROUPS» sniedz pilnu īpašuma tehniskās un fiziskās apsardzes pakalpojumu kompleksu objektos pa visu Latviju.  Sākot ar pirmreizējo apsekošanu par objektu aprīkošanu ar signalizācijas līdzekļiem, pieejas un videonovērošanas sistēmām līdz apsardzes īstenošanai un objektu apkalpošanai ar aprīkoto objektu materiālo atbildību.

 

Objektos uzstādītās signalizācijas stāvokļa novērošana tiek veikta izmantojot centralizētās apsardzes pultis, objektu drošai apsardzei tiek izmantoti  GSM/GPRS kanāli un telefonlīnijas automātiskā izsaukuma kanāls.   Reaģēšana uz signalizācijas nostrādāšanu tiek veikta ar pašu mobīlajām grupām aprīkotām ar apvidus automašīnām. Mobīlo grupu sastāvs ir nodrošināts ar aizsarglīdzekļiem, saskaņā ar spēkā esošiem likumiem.   Saziņai mobīlo grupu starpā un AVC tiek uzturēta ar radiosakaru un radiostaciju palīdzību un izmantojot mobīlos sakarus. Mobīlo grupu izvietošana pilsētā ir atkarīga no objektu koncentrācijas un to kategorijām.

 

Pēc klienta vēlmēm mēs varam projektēt, uzstādīt un pielāgot tehniskās apsardzes, ugunsdrošības signalizācijas, videonovērošanas, pieejas un kontroles sistēmas, lai Jūs vienmēr varētu justies droši un aizsargāti.


Adrese:
Tukuma iela 25-1, Daugavpils (apskatīt karti)
Fakss: (+371) 654 07 315
E-mail: info@alfa-group.lv
Mēs esam soc.tīklos:
Facebook   Twitter
Tālruņi:
(+371) 654 07 313
(+371) 299 99 523
(+371) 296 66 882