ALFA Drošība Groups
Diennakts tālrunis:
654 215 66 / 29 666 882
  Pakalpojumi -   Tehniskā apsardze
Pakalpojumi
Tehniskā apsardze
OBJEKTU TEHNISKĀ APSARDZE

„ALFA DROŠĪBA GROUPS” nodrošina uzticamu komplekso apsardzi un drošību kā fiziskām tā arī juridiskām personām un valsts objektiem, nodrošinot jebkuras iespējamās sarežģītības kategorijas un pielietojot visjaunākās tehnoloģijas un apsardzes metodikas. Mēs piedāvājam inovatīvus risinājumus apsardzes pakalpojumu sniegšanas jomā, kas saistīti ar drošības nodrošināšanas tehnisko sistēmu izstrādi un montāžu.

Mūsdienu apstākļos tehniskās drošības sistēmas ir kļuvušas par drošas aizsardzības organizācijas neatņemamu sastāvdaļu.


Apsardzes nodrošināšana izmantojot tehniskās drošības sistēmas vai tehniskā (vadības centra) objektu apsardze – tas ir diennakts objektos uzstadīto apsardzes signalizācijas sistēmu vai videonovērošanas sistēmu stāvokļa monitorings, ar ātrās reaģēšanas grupas izbraukšanu saņemot “TRAUKSMES” signālu. Objektu tehniskā apsardze ļauj izslēgt nesankcionētas iekļūšanas risku vai citu prettiesisku darbību iespējamību apsargājamā objektā, nodrošināt pilnīgu īpašuma un cilvēku dzīvības saglabāšanu.


Īpašuma apsardze un drošības nodrošināšana ar tehnisko līdzekļu palīdzību sevī ietver:

• apsardzes sistēmu uzstādīšana un to apkalpošana un uzturēšana, ko veic sertificēti speciālisti; • objektā notiekošo notikumu/darbību fiksācija ar precizitāti līdz sekundei (objekta apsardzes uzlikšana/noņemšana, trauksmes gadījumi), informācijas uzglabāšana vadības centra atmiņā un informācijas izsniegšana drukātā veidā pēc klienta pieprasījuma, attiecība uz viņa objektu; • trauksmes poga, ātrās reaģēšanas grupas steidamai izsaukšanai; • vairāku inofmrācijas nodošanas kanālu izmantošana (pārmērīga dublēšana); • datu pārraides kanālu pastāvīga kontrole; • SMS-inofmrēšana par objekta uzlikšanu/noņemšanu no apsardzes un trauksmes signāliem; • Videokameru uzstādīšana ar attēla izvadi Internetā on-line režīmā, kas ļaus Jums jebkurā diennakts laikā no jebkuras vietas viekt objekta kontroli; • sistēmu ieviesšana ciparu videoinformācijas nodošanai dažādos tīklos; Ja apsargājamais objekts ir aprīkots ar tehniskās drošības sistēmu, “trauksmes” signāls caur pamata vai dublējošo sakaru kanālu nokļūst uz apsardzes vadības centru (AVC). AVC operatora monitorā šajā laikā tiek attēlota visa informācija par objektu, ka arī informācija par trauksmes signāla tipu. Nekavējoties uz apsargājamo objektu izbrauc ātrās reaģēšanas grupa. Nepieciešamības gadījumā, atkarība no trauksmes signāla tipa, tiek informēti policijas, ugunsdzēsības vai citu avārijas dienestu darbinieki. Dežūrējošais operators sazinās ar klientu vai klient apilnvaroto personu un paziņo par notikušo.

Objketu tehniskā apsardze var tik īstenota kā atsevišķs pakalpojumu veids, ta arī kopumā ar fizisko apsardzi. Tas ļauj ievērojami ietaupīt līdzekļus apsardzes nodrošināsanai, kā arī novest cilvēkfaktoru līdz minimumam.
Adrese:
Tukuma iela 25-1, Daugavpils (apskatīt karti)
Fakss: (+371) 654 07 315
E-mail: info@alfa-group.lv
Mēs esam soc.tīklos:
Facebook   Twitter
Tālruņi:
(+371) 654 07 313
(+371) 299 99 523
(+371) 296 66 882